Planet Zen
Hotel Maximilian
Haštalská 14
110 00 Praha 1
Ověřeno: Zaměstnanci Lime&Tonic pečlivě vybrali a prověřili tuto nabídku a potvrzují, že odpovídá našim požadavkům na kvalitu.
 Detaily 
GPS: 50.0801, 14.4248  |  Get Directions

CO MOŽNÁ NEVÍTE

Planet Zen Autentické asijské masáže

Cílem Planet Zen je poskytnout každému klientovi vskutku autentický zážitek z Asie. Toto se nevztahuje pouze na masážní techniky; všechna tři pražská centra jsou vybavena materiály a nábytkem z jižní Asie. Obložení, které se v Planet Zen nachází je z vyhaslé sopky ze Sumatry, bambus vyrostl v národním parku GunungLeuser a týkové dřevo pochází z ostrova Sumba. Oděvy, které se v Planet Zen nosí, jsou ušité z látky z indonéského ostrova Ambon a jsou na ní vyobrazeny květinové motivy z ostrova Flores. Dalšími prvky z Asie jsou v Planet Zen například ručníky ušité na Bali, bylinné směsi namíchané podle Budhistických receptů, a matrace, křesla a pohovky původem z Chiang Mai. Toto všechno pomáhá Planet Zen dodržet příslib v duchu "vydejte se s námi na cesty".

VÍCE O TÉTO NABÍDCE

Objevte svůj vnitřní klid výběrem jedné z nepopulárnějších masáží Planet Zen. Prvotřídní asijská expertíza a důkladnost proslavily centra Planet Zen mezi celebritami, včetně první dámy Livie Klausové. Nyní je řada na vás! Procedury, které jsou Vám k dispozici, zahrnují Zensation, Zenergy, Zen Third Eye a Bali Blossom a můžete si je dopřát v hotelu Maximilián, v hotelu Icon a Bratislavském studiu.

Zensation (90 min masáž) využívá tropické esence k uklidnění vašeho těla a osvobození vašich smyslů. Na výběr jsou oleje z jasmínu, citrónové trávy, zázvoru, skořice a orientálního koření.

Zenergy (také 90 min masáž) uvolňuje napětí a revitalizuje ducha teplými bylinkami. Následuje omlazující masáž směsí exotických olejů.

Při masáži Third Eye (60 min) se k pozvednutí nálady a zmírnění stresu používá nahřátý olej a Ayurvédská masážní technika.

Bali Blossom (60 minut) je uvolňující masáž, po které následuje koupel v kokosovém mléce s čerstvými květy.

Ať už si vyberete jakoukoliv masáž, je Vám zaručena blažená úleva od zimních chmur a sychravého počasí. Navíc je tato nabídka skvělým dárkem pod stromeček.

Více info

Každou koupí podporujeme...

Chance4Children
Chance4Children Každý nákup pomuže dítěti v nebezpečí se vzděláním, integrací do společnosti a tím k šanci na lepší život.

zobrazit méně
Číst Hodnocení členů

Všechna hodnocení jsou zaslána členy Lime&Tonic, kteří zážitek osobně vyzkoušeli.