Rezervace nejsou v této chvíli možné
Kulinářská cesta v Mandarin Oriental
Volba pro opravdové gurmány

Degustační menu v Mandarin Oriental

Ponořte se do chutí české kuchyně v moderním pojetí, nebo se vydejte na kulinářskou cestu po Asii. Menu pro ty nejnáročnější jazýčky připravil jeden z nejtalentovanějších šéfkuchařů v Praze, Jiří Štift. Navštivte stránky

  • České nebo asijské 5-ti chodové menu (pro 2), obměňováno dle ročního období.
  • Bonus pro členy Lime&Tonic — 20% sleva na nápoje.
  • Nabídka platí denně od 12:00 do 23:00.
  • Rezervace nutná 24 hodin předem, na základě obsazenosti restaurace.

PRO NEJMÉNĚ 2 osoby
CENA ZA 2 OSOBY
MAX NA AKCI 14 osoby
PLATNOST ZÁŽITKU 6 měsíců
 
Mandarin Oriental
Nebovidská 459/1
Praha 1 - Malá Strana
Get Directions
 Detaily 
GPS: 50.0847, 14.4056  |  Get Directions

VÍCE O TÉTO NABÍDCE

Váš oběd nebo večeře v hotelu Mandarin Oriental bude jako splněný sen a nezáleží na tom, jaké ze dvou nabízených originálních menu si zvolíte.

Propojení tradičního s moderním, přesně takové je české menu. Jako předkrm si vychutnáte domácí uzenou rybu Siven s brambory, červenou řepou a křenem. Po krémové kulajdě s vejcem, koprovými brambory a lesními houbami bude následovat šípkový sorbet se slivovicí. Jako hlavní jídlo si můžete vybrat candáta s perličkovou cibulí glazovanou v červeném víně, dýňovým pyré a kapustou nebo kančí ragú se šípkovou omáčkou, brokolicí a hrnkovým knedlíkem. Dezert v podobě žemlovky s telecím morkem pro vás bude opravdovým zážitkem.

Asijské dobrodružství začne japonským vegetariánským maki sushi s omeletou a zeleninovou tempurou. Povzbudivá kuřecí polévka s wontony okořeněná citrónovou trávou vás okamžitě přenese do daleké Číny. Jako hlavní chod si můžete vybrat buď indickou kuřecí tikka masalu s voňavou rýží basmati, raitou a čočkovým chlebem pappadam, nebo nudle phad thai s tygřími krevetami a sojovými klíčky. Vaše cesta po nejlepších kuchyních Asie vyvrcholí crème brulée ochuceným kombinací chutí šťavnatého sladkého manga a pálivého zázvoru.

Více info

S hrdostí podporujeme...

NESsT
NESsT Podpora neziskových organizací a sebe-udržitelných společností.

CO MOŽNÁ NEVÍTE

Jiří Štift Šéfkuchař restaurace Essensia

České i asijské menu restaurace Essensia je dílem šéfkuchaře Jiřího Štifta, který se už dlouho pohybuje na vrcholu pražské šéfkuchařské scény.

Štift začal svoji kariéru v kuchyni pětihvězdičkového hotelu InterContinental a poté své kuchařské umění 6 měsíců zdokonaloval na nejznámější zámořské lodi Queen Elizabeth 2.

Po jeho návratu do Prahy v roce 1999 pracoval Štift v dalším vyhlášeném hotelu s pěti hvězdičkami , Radisson SAS Alcron, kde byl jmenován šéfkuchařem v roce 2002. Během jeho šestiletého vedení získal pro kuchyni hotelu Alcron mezinárodní reputaci, a stal se prvním pražským vítězem ceny International Star Diamond americké akademie pohostinsví (American Academy of Hospitality Sciences).

Od roku 2009 vede pan Štift pohostinství hotelu Mandarin Oriental.


Hodnocení členů

Všechna hodnocení jsou zaslána členy Lime&Tonic, kteří zážitek osobně vyzkoušeli.