Rezervace nejsou v této chvíli možné
Maso bylo šťavnaté, grilování zábavné
a restaurace je naprosto unikátní!

Vzrušující grilování

Japonské BBQ je jedním z nejvíc vzrušujících způsobů stolování. Asijská specialita, která kombinuje interaktivní vaření přímo před vámi a šťavnaté maso, v Praze dosud chyběla. V restauraci Yaku si naši členové nyní mohou rozpálit menu o devíti chodech. Menu

Členské výhody
  • Exkluzivní menu pro členy Lime&Tonic.
  • Degustační menu o devíti chodech připravené exkluzivně pro členy Lime&Tonic. Interaktivní zážitek ze stolování v japonském stylu Yakiniku.
  • Šéfkuchař naučí hosty připravit každý z pokrmů, nebo pro ně jídlo připraví přímo u stolu.
  • Všechny pokrmy v Yaku se podávají podle originálního způsobu z Osaky.
  • Můžete si vychutnat i široký výběr prvotřídního japonského alkoholu, koktejlů, whisky a mezinárodních vín.
  • Platí každý den. Rezervujte ONLINE nejméně 24 hodin předem.

PRO NEJMÉNĚ 2 osoby
CENA ZA 2 OSOBY
MAX NA AKCI 20 osoby
PLATNOST ZÁŽITKU 3 měsíců
 
Yaku Japonské BBQ
Petrské náměstí 1664/5
110 00 Praha 1
Get Directions
 Detaily 
GPS: 50.0911, 14.4322  |  Get Directions

VÍCE O TÉTO NABÍDCE

Pro milovníky masa neexistuje nic lepšího než japonské barbecue. Grilování čerstvých kousků masa připravených přímo před vámi, se nedá s ničím jiným srovnat: jen vy sami se můžete rozhodnout, jak přesně chcete mít každý kousek propečený a postupně ochutnávat maso, které se bude rozpouštět na jazyku. Nově otevřená restaurace Yaku přinesla do Prahy autentický způsob přípravy japonského barbecue. A nyní připravili degustační menu o devíti chodech, aby našim členům představili nejlepší výběr zdejších specialit.

Začnete lehkým zeleninovým chodem Wakame Sarada — japonským salátem podávaným s dresinkem. Následuje ostré domácí Kimchi, fermentované asijské zelí, které je základním pokrmem kuchyní Dálného východu. Pak už se přesunete k hlavní části večeře, kdy před vás šéfkuchař vyloží lákavé kousky masa. Každý plátek masa v Yaku je připraven podle originálních tradičních receptů. Při přípravě kuchař minimálně zasahuje, aby vynikla především šťavnatá chuť masa. Gyu Tan je na tenounké plátky nakrájený hovězí jazyk podávaný pouze s cibulí. Tare Karubi je mramorované hovězí s jemnou barbecue omáčkou.

Následující chod, Jou But a Bara, je vynikající vepřový bok okořeněný pouze solí a pepřem, aby vynikla fantastická chuť jemného lahodného masa. Ribu Al je australský Black Angus ribeye steak. Dále vás čeká vynikající najemno nakrájený losos. Momo Niku je kuřecí stehýnko grilované s kouskem másla, které mu dodá křupavou a zároveň krémovou strukturu. Na závěr vás čeká Ujikintoki, domácí zmrzlina ze zeleného čaje matcha, která se podává s trochou sladkých červených fazolí. Jde o autentickou a nečekanou sladkou tečku za celým jídlem.

Jakmile před vás šéfkuchař předloží každý z vyjmenovaných chodů, je jen na vás, jak budete chtít každý kousek připravit, a také jak rychle. Jídlo si můžete vychutnávat, jak dlouho chcete. A pokud vás některý z chodů obzvláště zaujme — což se dá předpokládat — neváhejte a objednejte si přídavek! Výběr japonských specialit je jen na vás.

Večeře v restauraci Yaku je nezapomenutelným zážitkem. Elegantní minimalisticky zařízený interiér, přátelský personál, který se v nabízených pokrmech opravdu vyzná, a samozřejmě vynikající speciality připravené autentickým způsobem, to vše představuje dohromady absolutně jedinečné jídlo. Takže prožijte žhavý večer v jediné autentické japonské barbecue restauraci v Praze.

Více info

S hrdostí podporujeme...

Nadace Partnerství
Nadace Partnerství Každý nákup pomůže podpořit výsadbu stromů. Pomozte nám zlepšovat životní prostředí!

CO MOŽNÁ NEVÍTE

Japonské barbecue Nejchutnější způsob grilování

Japonské barbecue, známé i pod názvem Yakiniku, je zkrátka nejdelikátnějším způsobem grilování masa. A pokud hledáte japonské barbecue v Praze, vaše volba by měla padnout na restauraci Yaku. Obsluhující personál má dobré zkušenosti s tímto kulinárním způsobem přípravy a podávání jídla, který se v Asii praktikuje nejméně od 19. století. Pokud jste tento způsob večeře dosud nikdy nezkusili, v téhle restauraci, kde u každého stolku stojí gril s dřevěným uhlím, se budete přesto ihned cítit jako doma.

V typické yakiniku restauraci, jako je Yaku, si hosté objednají různé druhy syrového masa, mořské plody a zeleninu, které šéfkuchař přinese k jejich stolu. Hosté si pak můžou vybrané jídlo sami postupně dle své chuti připravit na grilu. Každý kousek masa tak bude připraven přesně tak, jak ho chtějí mít. Jde rozhodně o skvělý způsob, jak si vychutnat úžasné kousky masa a další ingredience.

Grily s kvalitním odvětráváním, které se objevily až v osmdesátých letech, zajistily, že od té doby jsou prostory japonských barbecue restaurací naprosto bez kouře, i když hosté grilují přímo u stolu. V restauraci Yaku mají k dispozici dokonce odvětrávané uzamykatelné skříňky, kam si můžete uložit kabáty a tašky. Takže vyrazte a vyzkoušejte fantastický a autentický styl přípravy jídla, který k nám dorazil přímo z Asie.


Hodnocení členů

Všechna hodnocení jsou zaslána členy Lime&Tonic, kteří zážitek osobně vyzkoušeli.